Zespół

o nas

Malwina Łazęcka - Malińska

architekt, wspólnik

Zaliczam się do ludzi pracowitych. W moim zawodzie cenię sobie twórczą swobodę i działania intuicyjne.

Rafał Maliński

architekt, wspólnik

Przyciągają mnie wyzwania i konkretni ludzie. Najlepsze tematy to te robione po raz pierwszy!

Agnieszka Nowakowska-Mech

architekt

Dobra architektura musi być funkcjonalna, estetyczna i przyjazna człowiekowi. Tym się kieruję w projektowaniu.

Marta Jakubowska

architekt

W architekturze cenię jej interdyscyplinarność, co motywuje do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Dobre projekty powinny być przemyślane w każdym aspekcie i nieprzypadkowe.

Magdalena Urbaniak

architekt

Swoją miłość do architektury dzielę pomiędzy technologie BIM w projektowaniu i realizacji, zagadnienia urbanistyczne oraz projektowanie wnętrz. Ukochany styl? Art déco!

Anna Ścioch

architekt,

Paulina Rączka

architekt

Poprzez projektowanie przestrzeni chcę przyczyniać się do poprawy jakości życia jej użytkowników. Prywatnie miłośniczka tańca współczesnego i innych form ruchowych.

Monika Dębowczyk

architekt

Architektura jest dla mnie nie tylko pasją, ale również możliwością spojrzenia na świat z innej perspektywy. Uwielbiam przy tym pracę zespołową, uważam że daje ona najlepszy efekt i stwarza unikatowe projekty.

Dorota Ostrowska

architekt

Praca w architekturze jest dla mnie przede wszystkim pasją i daje mi możliwość tworzenia. Projektując w danym nam czasie zostawiamy po sobie ślad. który będzie funkcjonować w przyszłości. W pracy cenię sobie kontakty z ludżmi. Motywuje mnie praca w zespole w celu osiągnięcia konkretnego zadania oraz kontakt z klientem. Prywatnie lubię podróżować, zwiedzać nowe, nieznane mi miejsca.

Karolina Dziadak

architekt

Wyznaję zasadę , że nasze otoczenie ma zasadniczy wpływ na jakość naszego myślenia i życia a siła tkwi w prostocie, spójności, dobrej koncepcji i estetyce.

Zofia Sobolewska

architektka, współpracowniczka

Cenię architekturę, która dobrze służy ludziom na co dzień. Interesują mnie zagadnienia partycypacji społecznej w projektowaniu.

Karol Kożuchowski

architekt, współpracownik

Karol Langie

architekt, współpracownik

Projektuję architekturę,  urbanistykę i przestrzenie publiczne z pasji do tworzenia lepszego środowiska życia.  Jakość projektu buduję na wiedzy, kontakcie z użytkownikami oraz na twórczych rozwiązaniach.  

Katarzyna Monastyrska

specjalistka do spraw administracyjnych

W codziennej pracy pomagają mi kompetencje miękkie, które są moją mocną stroną. Cechuje mnie zdolność szybkiego uczenia się, skrupulatność i wysokie zaangażowanie. Kontakt z ludźmi to obszar w którym się spełniam. Cenię sobie pracę z ciekawymi ludzi, którzy codziennie mnie inspirują.

Piotrek Więckiewicz

informatyk

Freelancer administratorski, nowe technologie i szybkie maszyny to moja pasja. Zawsze chętny do pomocy.