Zespół

o nas

Malwina Łazęcka - Malińska

architekt, wspólnik

Zaliczam się do ludzi pracowitych. W moim zawodzie cenię sobie twórczą swobodę i działania intuicyjne.

Rafał Maliński

architekt, wspólnik

Przyciągają mnie wyzwania i konkretni ludzie. Najlepsze tematy to te robione po raz pierwszy!

Agnieszka Nowakowska-Mech

architekt

Dobra architektura musi być funkcjonalna, estetyczna i przyjazna człowiekowi. Tym się kieruję w projektowaniu.

Marta Jakubowska

architekt

W architekturze cenię jej interdyscyplinarność, co motywuje do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Dobre projekty powinny być przemyślane w każdym aspekcie i nieprzypadkowe.

Magdalena Urbaniak

architekt

Swoją miłość do architektury dzielę pomiędzy technologie BIM w projektowaniu i realizacji, zagadnienia urbanistyczne oraz projektowanie wnętrz. Ukochany styl? Art déco!

Anna Ścioch

architekt,

Monika Dębowczyk

architekt

Architektura jest dla mnie nie tylko pasją, ale również możliwością spojrzenia na świat z innej perspektywy. Uwielbiam przy tym pracę zespołową, uważam że daje ona najlepszy efekt i stwarza unikatowe projekty.

Karolina Dziadak

architekt

Wyznaję zasadę , że nasze otoczenie ma zasadniczy wpływ na jakość naszego myślenia i życia a siła tkwi w prostocie, spójności, dobrej koncepcji i estetyce.

Karolina Włodarczyk

architekt

Staram się tworzyć przestrzenie, które współgrają z otoczeniem i inspirują innych do prowadzenia zrównoważonego stylu życia. Prywatnie, oddana miłośniczka rowerów!

Zofia Sobolewska

architektka, współpracowniczka

Cenię architekturę, która dobrze służy ludziom na co dzień. Interesują mnie zagadnienia partycypacji społecznej w projektowaniu.

Karol Kożuchowski

architekt, współpracownik

Karol Langie

architekt, współpracownik

Projektuję architekturę,  urbanistykę i przestrzenie publiczne z pasji do tworzenia lepszego środowiska życia.  Jakość projektu buduję na wiedzy, kontakcie z użytkownikami oraz na twórczych rozwiązaniach.  

Katarzyna Monastyrska

specjalistka do spraw ofertowania

W codziennej pracy pomagają mi kompetencje miękkie, które są moją mocną stroną. Cechuje mnie zdolność szybkiego uczenia się, skrupulatność i wysokie zaangażowanie. Kontakt z ludźmi to obszar w którym się spełniam. Cenię sobie pracę z ciekawymi ludzi, którzy codziennie mnie inspirują.

Anna Kamińska

specjalistka do spraw administracyjnych

W pracy obowiązkowa, konkretna i nastawiona na realizację założonych celów, a prywatnie wielbicielka podróży i holistycznego podejścia do życia.

Piotrek Więckiewicz

informatyk

Freelancer administratorski, nowe technologie i szybkie maszyny to moja pasja. Zawsze chętny do pomocy.